Mesaj gönder
Alisen Electronic Co., Ltd
Ürünler
Haberler
Ev > Haberler >
Company News About Özellikle kiralık led ekranda kullanılan en iyi 3 konektör markası
Olaylar
Kişiler
Kişiler: Mr. Bruce
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Özellikle kiralık led ekranda kullanılan en iyi 3 konektör markası

2023-03-28
Latest company news about Özellikle kiralık led ekranda kullanılan en iyi 3 konektör markası

şu andaLED kiralama ekranısanayi, havacılık fiş ve prizlerinde de yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Standart LED ekranlı ürünlerin elektrik prizleri, sinyal prizleri, güç kabloları ve sinyal kabloları havacılık fiş ve prizleri ile birbirine bağlanır.özellikle büyük LED ekranlar.

Havacılık fişleri ve prizleri, her bir bağımsız küçük LED ekranı bağlamak için teknolojide yaygın olarak kullanılır.

Havacılık fişleri ve prizleri, LED ekran birleştirmede yukarı, aşağı, sol ve sağ güç hatları ve sinyal hatlarının paralel ve seri bağlanması rolünü oynar.Havacılık kafası, LED ekranın çok önemli bir parçasıdır.

İlk üç marka şu şekilde:

 

nötrik
Neutrik AG, kırk yılı aşkın bir geçmişe sahip uluslararası bir şirkettir.Şirket, mekanik ve elektronik arasındaki bağlantı için yenilikçi ürünler yaratmak amacıyla Bernhard Weingartner ve NeuElektrik AG'nin sahipleri Gebhard Sprenger ve Josef Gstoehl tarafından 1975 yılında kuruldu.Bugün Neutrik, çok çeşitli konektörlerin tasarımı, üretimi ve satışında bir dünya lideridir.

 

Linko
2004 yılında kurulan Shenzhen Linko Electric Co., Ltd., endüstriyel su geçirmez konektör ürünlerinin Ar-Ge, üretim, satış ve servisini entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.
"Lider teknoloji, yalın yönetim, müşteri önceliği ve kazan-kazan işbirliği" iş felsefesine bağlı kalan şirket, küresel müşterilere üst düzey bağlantı çözümleri ve ürünleri sunmaya devam ediyor.Ve iyi bir itibar ve hizmetle, küresel mühendislerin tercih ettiği iş ortağı haline geldi. Şirketin ana işi, güç konektörleri, sinyal konektörleri, veri konektörleri ve özelleştirilmiş kablo demeti ürünleri gibi çeşitli endüstriyel konektörleri içerir.Şu anda, ürünler LED ekran ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Linke Electric ürünleri Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Birliği ve diğer ülkelerden profesyonel sertifikalar almıştır.Şirket, ulusal “AAA kredi kuruluşu” olan ulusal yenilikçi işletme sertifikasını kazandı.

 

Seetronik
Orta ve üst düzey konektörlerin geliştirilmesinde uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Tayvan'ın hassas işleme temeline dayanarak ve son derece ileri görüşlü ve yaratıcı bir tasarım ekibiyle, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlara öncülük etmek için nesiller boyu pazar talebini karşılayan olağanüstü ürünler geliştirmeye devam ediyorlar.Özellikle gelişmekte olan birçok endüstrinin yükselişiyle birlikte, bu yeni ihtiyaçları zamanında karşılamak için ufuklarını da genişletiyorlar, Bize özel çözümler sunuyorlar.Seetronic'in ürünleri ses, video, sinyal, güç ve fiber optik için konektörleri kapsar.